fbpx

הרצאות וסדנאות

פרואקטיביות - לגלגל ולא להתגלגל בקריירה ובעסק

הגשמת המטרות החשובות בחיים שלנו לא נוחתת פתאום מלמעלה, משום מקום. כדי לקדם את עצמנו
אנחנו צריכים לדעת לזהות את השינויים שקורים סביבנו, לפעול לאורך זמן, להתחייב, בדיוק כמו שיזם
מתחייב לסטרטאפ שהוא בונה. אם פעם חשבת לעצמך איך כולם וכולן משיגים את כל ההזדמנויות השוות,
מכירים את האנשים החשובים, מקדמים את עצמם בכוחותיהם ומתגברים על כל המכשולים הקיימים –
לאנשים האלה יש מיינדסט ייחודי שזו ההזדמנות שלך להכיר אותו.


בהרצאה נדבר על עתיד עולם התעסוקה והמגמות שכולנו צריכים להכיר, ונרחיב על אחת המיומנויותהחשובות לפיתוח הקריירה: פרואקטיביות. אנו נציג גישה פרקטית לפיתוח פרואקטיביות ולמידה לאורך
החיים: מנוע המשכי שמתחיל בניתוח המצב הקיים שלנו, ממשיך לפיתוח רשת הקשרים, לתכנון עשייה
ממוקדת מטרה שמוציאה אותנו מאיזור הנוחות, דרך קבלת פידבק ורפלקציה עצמית. הפעלת המנוע
תסייע לנו לצאת מאיזור הנוחות, להגיב לשינויים, ולחזק את שרירי הלמידה שלנו כשאנחנו תלויים אך ורק
בעצמנו.

מיתוג אישי ויצירת קשרים- המנוע להתפתחות בקריירה ובעסק

האפשרויות הבלתי מוגבלות בעולם שלנו מגבירות גם את התחרות, את הבלבול שלנו, ויצרו גם חוקי משחק וקודים חברתיים חדשים. בעידן של היום גם אנחנו צריכים להתייחס אל עצמנו כאל מותג, ומיתוג אישי הוא מעבר לסיפור שלנו – הוא המנוע שלנו ללקיחת אחריות על הקריירה שלנו, ללמידה, להתפתחות, ליצירת הזדמנויות עתידיות. 

וכאשר אנחנו בתחילת דרכנו ואולי לא מספיק מכירים את עצמנו, עולה השאלה – איך מתחילים לעצב את המיתוג האישי שלנו? ואיך מעצבים דרכו את האישיות שלנו?

בהרצאה אנחנו נתחיל לעבוד על המיתוג האישי שלנו מאפס. עוד הרבה לפני הפוסט או התוכן, אנחנו צריכים לאמן את השרירים יאפשרו לנו לעשות את זה. השרירים נוגעים לאופן שבו אנחנו לומדים ומרחיבים את רשת הקשרים והעשייה שלנו, וגם האופן שבו אנחנו מתאמנים על לשחרר, לכתוב, לסדר את המחשבות שלנו. התוצר הוא ההתחלה של ההיכרות שלנו עם עצמנו, החיבור שלנו למי שאנחנו רוצים להיות, ומתוך כך- ההתנעה של המיתוג האישי שלנו

מה אומרים עליי?

טל מוסקוביץ נפגש עם מאות הסטודנטים.יות שלנו במגוון רחב של עיסוקים ותחומים. בהרצאתו טל שוחח והעשיר את הסטודנטים.יות בכלים פרקטיים לפיתוח אישי ויצירת ערך ושינוי. עודד לפרואקטיביות והתנסות בתהליך צמיחה אישית וכן שיתף מנסיונו האישי ותפיסת העולם של לומד מתמיד וכמובן נתן טיפים כיצד להתגבר על החששות והחסמים שבדרך. טל היה שותף גם לשולחנות עגולים בהם נפגשו הסטודנטים.יות לשיח עם מנהלים.ות ובוגרים.ות שסיפרו על מסע ההתפתחות האישי שלהם.ן ונתנו השראה לכולנו.
א.
רפאל מערכות לחימה
שמחנו מאוד לארח את טל עם ההרצאה המעולה שלו "לגלגל ולא להתגלגל" אצלנו במרכז התעסוקה מעברים בעמק & שטוצר מרכז צעירים מ.א עמק יזרעאל. מהרגע הראשון הבנו שמדובר באיש מקצוע רציני ביותר. החל מהאתר שלו המקיף והמעניין, דרך העבודה איתו על בירור הצרכים שלנו והתאמות לקהל היעד הנרשם להרצאה ועד הרצאה עצמה שהייתה מרתקת כנגד כל הסיכויים... בכל זאת הרצאה על הבר עם ברמנים/ מלצרים/ אורחים מסביב 🙂 טל בהחלט מקצוען. הוא עניין צעירים ומבוגרים כאחד והפידבקים מהמשתתפים היו נהדרים. ממליצים בחום ומרוצים מאוד.
ההרצאה הגיעה בזמן נדרש ואף קריטי לסטודנטים.ות אשר נמצאים כפסע מסיום לימודיהם האקדמיים. התגובות להרצאה היו נלהבות וחלקם הגדירו זאת בתור "אחת ההרצאות שיותר השפיעו עליי בשנה האחרונה" ו-"כמה השראה טל מפיץ, זה לא ייאמן".
אני מבקש לחזק את דבריהם ולהוסיף כי זו הרצאה מהנה, מעשירה, כריזמטית וסוחפת.
טל מרצה בחסד, מעורב מאוד בשיח עם הקהל, ומעביר את התוכן בהומור רב מתוך ניסיונו האישי.
טל הוא זה שחשף בפניי את רוב מה שאני יודעת היום על עולם העבודה החדש.
ההרצאה מעוררת השראה על חשיבותו של המיתוג העצמי, איך עושים את זה, איך יוצרים קשרים ומייצרים נוכחות ברשתות החברתיות. טל מביא איתו רוח צעירה, מקצועית ומלאה בידע וברצון להעביר אותו הלאה. לא יכולנו לבקש סיפתח מוצלח יותר מזה.
תודה לך טל!
טל הרצה לנבחרת המנטורים של מרכז היזמות 360 באוניברסיטת בן גוריון בנגב. ההרצאה נתנה להם כלים פרקטיים גם להיות מנטורים טובים יותר, וגם להיות פרואקטיביים ביצירת הדרך שלהם גם אחרי הלימודים

להזמנת הרצאה

או כאן בטופס:

אהבתם? שתפו!